Audiovizuální služby

Potřebujete krásné firemní logo? Přemýšlíte o dlouhodobém podcastu? Sháníte kameramana, který vám vyšvihne parádní video? Nejen vaši lidé, i váš firemní brand by si zasloužil trošku té péče a audiovizuální inovace.

STYL

Grafické i vizuální prvky vtáhnou zákazníky i obchodní partnery do dění. Ať už se jedná o videozáznam z vaší konference, design webu nebo reklamní předmět komunikující vaše sdělení. Pokud bude vaše marketingové snažení stylové a atraktivní, lidé jej ocení.

ÚROVEŇ

Můžete to se svou firmou myslet sebevážněji, ale když to nemyslíte vážně se svým designem, lidé se vám spíše vysmějí. Profesionálně komunikovaný brand na úrovni totiž prozradí, co mohou zákazníci a klienti čekat. Ne to, co čekat nemají.

ODLIŠENÍ

Psychologie barev i líbivá souhra zvuků pomohou efektivně využít marketingovou komunikaci navenek a naklonit váhu při nákupním rozhodování. Nejen barva a zvuk, ale i použití textury, kaligrafie nebo třeba vůně, to vše vám pomůže se odlišit.

Myslíte to se svou firmou vážně? Pak byste to měli myslet vážně i s jejím designem a celkovým komunikačním projevem. Společně vymyslíme způsob, jak u vašich zákazníků a klientů zabodovat dobrým dojmem a pocitem důvěry.

Proces spolupráce


1. Společně se zamyslíme nad charakterem vašeho firemního brandu, stylem komunikace, nuancemi i potřebami.

2. Než se pustíme do práce, prozkoumáme trh, komunikaci vaší konkurence i zvyklosti a chování cílové skupiny.

3. Pomůžeme vám definovat vaše cíle, uchopit správně filozofii a vytvořit ucelený obraz značky - textem, vzhledem i audio.

4. Nejste si jisti vašimi současnými výstupy? Pak vám přijde vhod profesionální a nezávislý pohled třetí strany.

5. Vytvoříme logo, složité animace, video, podcasty, 3D návrhy a mnohem více. Celé kampaně i jednotlivé reklamy.

6. Procházíte vývojem a chcete jakkoliv vylepšit firemní design nebo jednotlivé úkony? Na to vše jsme tady my.

7. Postaráme se nejen o efektivní obsah sdělení, koncept a realizaci, ale také o samotné výkonnostní měření.

8. Pomůžeme vám zavést nový design do praxe. A to díky nástrojům, se kterými budete mít materiály vždy po ruce.

Trápí vás tvorba firemní identity? Čím lepší obraz o vašem podnikání vytvoříte, tím lépe se bude mít. Firemní logo, video, či 3D vizualizace už je dnes základ, pro vaší cílovku ale můžete udělat mnohem víc. Nepodceňte sílu správného vizuálu, ale ani pestré využití marketingových kanálů.